Bu Banka Herkese İnanılmaz Krediler Sağlıyor! 20 Bin TL Nakit Fırsatı!

Denizbank yeni yılla birlikte yepyeni bir kampanya başlattı. Banka, ilk kez Denizbank müşterisi olacak kişiler için bir kampanya hazırlayarak 20.000 TL'den başlayan kredi imkanı sunmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi için detaylar aşağıdadır.

Bu Banka Herkese İnanılmaz Krediler Sağlıyor! 20 Bin TL Nakit Fırsatı!

Denizbank'tan yapılan açıklamaya göre, ilk kez banka kullanacak müşteriler uygun faiz oranı ve vade seçenekleriyle ihtiyaç kredisi kullanabilecek. İlk kez banka müşterisi olanlar ihtiyaç kredisi kategorisinde 20 bin liradan 50 bin liraya kadar kredi kullanabilecek.

Denizbank Kredi Detayları

DenizBank müşterileri, 31 Ocak 2023 tarihine kadar MobilDeniz uygulamasındaki "Müşteri Ol" seçeneği ile bankanın kredi kampanyasından yararlanabilmektedir. Kullanıcıların, müşteri kayıt işlemi tamamlandıktan sonra MobilDeniz uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu yapmaları gerekmektedir. Hayat sigortası için MobilDeniz kanalında, kullanılacak kredilerin faiz oranı aylık yüzde 0,99'dan başlayacak ve fiyatlama, ERP puanı, genel borçluluk durumu ve talep edilen kanala göre değişiklik gösterecek. MobilDeniz ile bankaya üye olursanız kampanya süresince tüm kanallardan avantajlı ihtiyaç kredisi oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz.

Kredi vadeleri 100.000 TL'nin üzerindeki tutarlar için 12 ay, 50.000-100.000 TL arasındaki tutarlar için 24 ay, 50.000 TL ve altındaki tutarlar için 36 ay arasında değişmektedir. Kredi tutarının 1000/5'i oranında tek seferlik kredi tahsis ücreti alınacaktır. Kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta primi, sigorta ve vergi dahil toplam ücretleri oluşturur. Kredi başvurusu banka politikaları çerçevesinde onaylandığı takdirde kullanıma açılacaktır.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Başvurusu

Denizbank müşterilerini sevindiren önemli açıklamalara imza attı. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen herkesin banka müşterisi olması gerekmektedir. Başvuranlara hızlı bir şekilde yanıt verildiği kaydedildi, ancak herhangi bir gelir belgesinin gerekli olmadığı da netleştirildi. DenizBank'a kayıtlı cep telefonu numarası ile SMS göndererek başvuru yapmak kolaylaşıyor.

Tüketici kredisi kampanyasına SMS ile katılmak isteyen müşterilerin Cebimde Kredi kampanyasına katılmaları gerekmektedir. Bu durumda kampanyaya katılan müşteriler, hesaplarına tahsis edilen ödemeleri anında provizyon alarak kullanabilirler. Bireysel kredi başvurusu için SMS kullanacak kişiler TC kimlik numaralarını ve doğum tarihlerini gün, ay, yıl olarak 3280'e yazması gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler