Bu Akşamdan sonra hesaplarda: Kimlik numarası ile sorgulama yapın hemen ödeme alın!

Bu akşam itibariyle kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere ödemeler yapılacak Ve 50000 TL alınacak.

Bu Akşamdan sonra hesaplarda: Kimlik numarası ile sorgulama yapın hemen ödeme alın!

Akşam itibariyle başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere, Akbank tarafından yapılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan ve acil para ihtiyacı olan herkese gelir belgesiz 50000 TL'ye kadar değerlendirilecek, yeni bir kredi paketi hazırlandı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişiler, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, 50000 TL'ye kadar düşük faizli kredi alabilecektir. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kampanyalar, sizleri hızlı bir şekilde hesaplarınıza ödeme olarak gelecektir.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka müşterisi olan vatandaşlar şubelere gitmeden bankacılık işlemleri yapabildikleri gibi aynı zamanda ihtiyaç kredisi başvurularını da Akbank Direkt uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurularda, nakit kredi kullanacak olan kişiler uygun faizlerle kredi işlemlerini gerçekleştirecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırırlar kullandırılacaktır.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurularında kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödemeler verilmektedir.

SMS KREDİ

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaramızı yazdıktan sonra yine bankaya kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden 44 25 numarasına mesaj gönderebilir, Ne kadar kredi onay aldığınızı, kredi notu sorgulaması sonrasında öğrenebilirsiniz. 44 25 numarasına gönderilecek olan mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız, onaylanan tutarı da isterseniz, Akbank Direkt uygulaması kullanıyorsanız, mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olmamanız durumunda da Akbank şubesinden kullanabilirsiniz.

Akbank üzerinden başvuru yaptıktan sonra kredi sorgulaması yapmak istiyorsanız, resmi internet sitesi üzerinden veya 444 25 25 numaralı hattan çağrı merkez numarası üzerinden işlem yapabilirsiniz.