Bu akşam hesaplarda olacak! Nakit ihtiyacı olanlara 60.000 TL ödeme haberi

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 60000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi verildi.

Bu akşam hesaplarda olacak! Nakit ihtiyacı olanlara 60.000 TL ödeme haberi

60000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda işlemleri gerçekleştirilerek, hemen aynı gün içinde ödeme verilecek bir kampanya hazırlandı.

60000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde işlemlerinizi, Denizbank tarafından yaparak hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin kredi notu yüksek olması durumunda hemen aynı gün içinde ödeme alabilmektedir.

Denizbank, cep telefonları numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu kredi kampanyalarında uygun faizlerle ödemeler verebilmeleri için hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı.

SMS KREDİ

Cep telefonu üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek SMS ile onay almak istiyorsanız Kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak bu mesajın 32 80 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cep telefonu üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kredilerden faydalanmak için hemen aynı gün içinde işlem yapmanız gerekiyor. 32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları ile birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplara yatırılarak verilmektedir. Banka müşterisi olmanız durumunda mobil uygulamalar üzerinden de kredi onayı alabilir ve istediğiniz zaman kredi kullanabilirsiniz.