Borçlarını kapatmak isteyenlere müjde var! 100.000 TL'ye kadar bütün borçlarınız bitiyor

Bankalardaki olan borçlarınızı kapatmak için kredi almak istiyorsanız, 100000 TL'ye kadar sizlere ödeme verecek olan bankalar açıklandı.

Borçlarını kapatmak isteyenlere müjde var! 100.000 TL'ye kadar bütün borçlarınız bitiyor

Garanti Bankası Akbank ve Şekerbank tarafından başlatılan borç kapatma kredisi kampanyasında 24 ay vadeli 100000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. Garanti Bankası Akbank, Şekerbank tarafından 24 ay vadeli 100000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde 3 ay ertelemeli olarak işlem yaparak tüm bankalardaki onay GÜNCEL Kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. 3 banka üzerinden de kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilecekler banka şubeleri ile yapacağınız konu işlemlerde borç kapatma kredisi alabileceksiniz.

KREDİ BAŞVURUSU

Garanti Bankası Akbank ve Şekerbank tarafından başlatılan yeni kredi kampanyasından faydalanacak olan kişiler, borç kapatma kredisi alabilmeleri için 5 dakikada sonuç alabilecek. Güncel olan kredi kartı ve güncel olan ihtiyaç kredisi borçlarınız haricinde herhangibir borç kapatma kredisi başvurusunu, bankalar üzerinden gerçekleştiremezsiniz. Sadece güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle de icralık ve avukatlık olup, kredi borçlarını kapatmak isteyen kişiler için bu kredi kampanyası olumsuz sonuçlanır.

100 bin TL kadar verilecek olan bu kredilerde, sizlerin borçları hesaplanarak, borcunuz kadar limit ile sizlere kredi kullandırılır 50000 TL'ye kadar kredi onayı alırsanız, 36 ay vadeli ödeme alırsınız. Banka müşterisi olan kişiler uygun faiz oranları ile birlikte kredi işlemlerine hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Garanti Bankası Akbank ve Şekerbank üzerinden borç kapatma kredisi almak için başvuru yapmak isteyenler sadece banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte bu işlemleri gerçekleştirebilmektedirler.

Önceki ve Sonraki Haberler