Bankamatik kartınıza 70.000 TL ödenecek: Denizbank ve Yapı Kredi duyurdu

Bankamatik kartı, hesabınızı 70000 TL'ye kadar ödeme verileceği açıklandı. Bankamatik kartı hesabınız üzerinden sizlerde iki bankadan 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi alabilirsiniz.

Bankamatik kartınıza 70.000 TL ödenecek: Denizbank ve Yapı Kredi duyurdu

Bankaların yapmış olduğu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilere en kolay bir şekilde kredi ödemeleri, bankamatik kartı hesapları üzerinden yapılmaktadır. Denizbank, Yapı Kredi Bankası yapmış oldukları yeni kampanyada kendi bankasında bankamatik kartı hesabı olan tüm vatandaşlara 70000 TL'ye kadar gelir belgesiz ödeme vereceğini açıkladı. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, yapılan bu kredi kampanyalarında bireysel müşterilerin kredi politikalarına uygun olmaları durumunda ödemeleri hızlı bir şekilde Şubat ayı sonuna kadar gerçekleştirmektedir.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, banka hesabınızın olması durumunda hemen internet şifresi oluşturarak deniz mobil uygulaması üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank banka hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara yapılacak olan işlemlerde nakit kredi ödemeleri 36 ay vadeli olarak verilmektedir. Denizbank üzerinden aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olmaktadır.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel kredi için kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası üzerinden de 70000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. Bankamatik kartı hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresiyle birlikte Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden hemen başvuru yaparak, hesabınıza onaylanan tutar alabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda mobil uygulamalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların yapı Kredi Bankası hesabı olması durumunda kredi ödemeleri 5 dakikada veriliyor.