Bankamatik kartınıza 45000 TL ödeme oldu! Banka bu ödemeleri hemen hesaba atıyor

Kendi bankamatik kartı hesabınıza 45000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz.

Bankamatik kartınıza 45000 TL ödeme oldu! Banka bu ödemeleri hemen hesaba atıyor

Bankamatik kartı hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz yeni kredi kampanyasını sizlere, Yapı Kredi Bankası açıkladı. 45000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalarda, sizlere, Yapı Kredi Bankası bankamatik kartı hesabınız üzerinden değerlendirme yaparak, kredi notumuza bakarak işlem yapabilir ve kredi kullandırmamız olanak sağlar.

45000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve bankamatik kartı hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi başvurunuzu bankanın yapmış olduğu uygulamalar ile birlikte hemen yapabilirsiniz.

SMS KREDİ BAŞVURUSU

Bankamatik kartı hesabı üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere SMS ile diledikleri zaman oturduğu yerden ne kadar onay aldıklarını, görebilir. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj göndermeniz durumunda kredi kullanabilirsiniz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda alınacak olan vatandaşların banka kredi puanı sorgulaması yapılacak ve onaylanan bu tutar ne kadar olduğu hakkında bilgiler mesaj atmış olduğunuz cep telefona gelerek sizlere söylenecektir. Sms ile kredi başvurusunda bulunduktan sonra onay alan tüm vatandaşlar başvurularını aynı gün içinde aynı zamanda internet sitesi ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde yapabilecek. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi notumuza göre değerlendirme olur ve ne kadar onay aldığınız hakkında bilgiler sizlere, SMS ile gönderilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler