Bankamatik kartına ödeme devam edecek: 61 bin TL verilecek açıklama yapıldı

Bankamatik kartı üzerinden 61000 TL 24 ay vadeli nakit kredi kullanacak olan kişilere banka tarafından duyuru paylaşıldı.

Bankamatik kartına ödeme devam edecek: 61 bin TL verilecek açıklama yapıldı

Bankamatik kartı üzerinden 61000 TL 24 ay vadeli nakit kredi kullanacak olan kişilere banka tarafından duyuru paylaşıldı. Banka müşterisi olan vatandaşların ihtiyaç kredisi alabilmeleri için ihtiyaç kredisi ödemelerini gerçekleştirecek olan bankalar duyuruldu. Akbank ve Denizbank üzerinden, bankamatik kartı kullanan tüm vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden cep telefonları üzerinden mesaj atarak veya banka şubeleri üzerinden gelir belgesiz 61000 TL kredi kullanabiliyor.

Akbank ve Denizbank, yapmış olduğu bu kampanyada 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesine onay diyebilmesi için banka kredi politikalarına uygun olup olmamanız durumunda, sizleri uyarmaktadır. Kredi puanı yüksek olan vatandaşların onay alabilecekleri ve daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olmanız gerekmesi durumunda verilecek olan bu kredilerden yararlanacak olan kişilere 61000 TL'ye kadar ödeme yapılmaktadır.

BAŞVURU

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 61000 TL ödeme alabiliyor. 24 ay vadeli ve kredi kullanacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalardan yararlanabilmeleri için 12 ay vadeli ödeme alıyor. Başvuru yapmak istiyorsanız, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda şartlara uygun olarak cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi başvurusu yapabilir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar kredim TC kimlik doğum tarihi yazarak bu mesaja 32 80 numarasına göndermeleri durumunda kredi alabilmektedir. 32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde sonuç alabiliyorlar ve kredi kullanabiliyorlar.