Bankamatik kartı olanlar dikkat: Hesabınıza 8000 TL ödenecek

Denizbank, Akbank tarafından yapılan yeni kampanyada, bankamatik kartı olan kişilere 8000 TL ödeme verilecek.

Bankamatik kartı olanlar dikkat: Hesabınıza 8000 TL ödenecek

Denizbank, Akbank tarafından yapılan yeni kampanyada, bankamatik kartı olan kişilere 8000 TL ödeme verilecek. Nakit ihtiyacı olan kişiler için hızlı bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirerek, onay olabileceğini, bu kampanyalarda, Denizbank ve Akbank tarafından bankamatik kartı olan vatandaşlara ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bankamatik kartı hesabınız aracılığı ile birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kampanyalardan yararlanmak isteyen vatandaşların 8000 TL ödeme alabilmeleri için daha önce bu bankalar üzerinden nakit kredi kullanmış olmaları ve düzenli ödemeler yapmış olmaları istenmektedir. 8000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan yeni işlemlerde 36 ay vadeli kredi ödemelerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, Denizbank ve Akbank tarafından, sizlerde bu kampanyaya katılabilirsiniz.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Başvuru yapacak olan vatandaşların, ihtiyaç kredisi ödemeleri nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara mobil uygulamalar üzerinden verilmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Denizbank veya Akbank, üzerindeki hesabınız aracılığı ile birlikte alacağınız internet şifresiyle birlikte kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank ve Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka politikalarına uygun olmaları durumunda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve onaylanan tutar kadar kredi hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Denizbank ve Akbank üzerinden aynı zamanda cep telefonunuz aracılığı ile birlikte kendi bankamatik kartı hesabınıza kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın müşteri hizmetleri numaralarını arayabilirsiniz.