Bankamatik kartı kullananlar dikkat: Denizbank size ödeme yapacak

Denizbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada, bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 50000 TL ödeme vereceğini açıkladı.

Bankamatik kartı kullananlar dikkat: Denizbank size ödeme yapacak

Denizbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada, bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 50000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Denizbank üzerinden yapılan yeni kampanya duyurusundaki bir belgesiz olarak 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlara istedikleri zaman, ödemelerin verileceği bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Denizbank üzerinden yapılan bu kampanya duyurusunda, 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi alacak olan tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda, ödemelerini internet üzerinden kolay bir şekilde yapabilecek.

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu duyurularda banka müşterileri olmanız durumunda 36 ay vadeye kadar sizlere hızlı bir şekilde ödeme verilecektir. Denizbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka müşterileri olmaları halinde kredi ödemelerine uygun faizlerle, Denizbank şubeleri üzerinden yapabilecekleri gibi aynı zamanda Denizbank'ın internet sitesi üzerinden de yapabilirler.

SMS KREDİ

En kolay kredi başvuru yöntemlerinden bir tanesi olan SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden atacağınız ücretli mesaj ile birlikte Denizbank, bankamatik kartı hesabınıza hemen ödeme alabilirsiniz.

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra buraya kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj göndermeniz halinde, hep cebimde kredi kampanyası değerlendirmesine girecek ve bu şekilde ne kadar kredi onay alacağınıza 5 dakikada öğreneceksiniz. Denizbank üzerinden aynı zamanda mobil uygulama üzerinden de verilecek olan 50000 TL kredilerde, sizler, banka müşterisi olmanız durumunda düşük faizlerle kredi kullanabilirsiniz.