Bankaların ATM’lerinden maaş çekenler için uyarı: Aylık maaşınızla 10 katı daha ödeme alın!

Bankalardan maaş çeken vatandaşlara, 10 maaş kadar kredi kampanyası başladı.

Bankaların ATM’lerinden maaş çekenler için uyarı: Aylık maaşınızla 10 katı daha ödeme alın!

Bankalardan ihtiyaç kredisi olarak kredi kullanacak olan vatandaşların maaş müşterileri olmuş olduğu bankalar üzerinden alacakları 10 maaş kredi duyuruldu. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan herkes başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yaparak istedikleri zaman kredi ödemesi alabilir. 36 ay vadeye kadar maaşlarının 10 katı kadar kredi kullanabilirler.

Kamu bankaları tarafından başlatılan bu kampanyalar düşük faiz oranları ile birlikte size verilirken, maaş müşterisi olan tüm vatandaşları daha uygun faiz oranları ile birlikte ödenmektedir. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte kredi kullanacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda istedikleri zaman internet üzerinden de maaşlarının 10 katına kadar 50000 TL limitli kredi alacağını söylemek isteriz.

KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız sizlerde banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte bu bankaların yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte başvuru yapacak olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman en düşük faiz oranlarıyla birlikte maaşlarının 10 katı kadar kredi kullanabiliyor. 50000 TL üzerinde kredi onayı almanız durumunda başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde sizlere borç kapatma kredisi imkanı sağlayacak olan kamu bankaları özelliklede emekli olan vatandaşlara maaş müşterisi olması durumunda kredi notu düşük olsa da onay veriyor.