Bankalardan Faiz İndirimi! Hemen Başvurabilirsiniz!12 Ay Vadeli Kredide 10.000 TL Destek

TEB, QNB, ING bankaları vatandaşlara 10 bin lira ödemeli ihtiyaç kredisi veriyor. İşte kredi veren bankaların kampanya detayları…

Bankalardan Faiz İndirimi! Hemen Başvurabilirsiniz!12 Ay Vadeli Kredide 10.000 TL Destek

Bankalardan faiz indirimi! Hemen başvurabilirsiniz! 12 ay vadeli kredilerde 10 000 TL destek. İhtiyaç kredisi için 12 ay vadeli 10 bin lira ödemeli kredi imkânı sunuluyor. TEB, QNB, ING bankaları vatandaşlara 10 bin lira ödemeli ihtiyaç kredisi veriyor. İşte kredi veren bankaların kampanya detayları…

Uygun faiz oranları ile kredi imkânı sağlayan bankalardan vatandaşlara 10 bin lira tutarlı ihtiyaç kredisi gelir durumuna göre verilecek. Kredi notu ve gelir durumuna göre verilen ihtiyaç kredilerinde kredi puanı 1700 ile 1900 olan vatandaşlar faydalanabilecek. Kredi notu düşük olan kişilerin kredi onayı alması yüksek ihtimal anlamına geliyor.

10 BİN TL VE 12 AY VADELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

12 ay vadeli kredilerde 10 bin lira tutarlı ihtiyaç kredisi veren bankalar Merkez Bankası tarafından belirlenen faiz oranlarına göre imkân sağlıyor. Bankalar belirlenen faiz oranları üzerinden değişiklik yapabiliyor. 12 ay vadeli kredilerden faydalanmak isteyen kişiler 10 TL ihtiyaç kredisi almak için Türkiye İş Bankası, Garanti BBVA, ING Bankası, Yapı Kredi, TEB, Denizbank, QNB Finansbank gibi bankalardan kredi kullanabilir.

10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNDE BAŞVURU NASILYAPILIR?

12 ay vade verilecek olan10 bin liralık krediye başvuru yapmak için en yakın banka şubesine gidilebilir. Bunun yanı sıra internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapma imkânı mevcut durumda. Bankların vatandaşlara sunmuş oldukları faiz oranları birbirinden farklı durumda. Her banka kendine uygun faiz oranları belirleyerek başvuruları kabul ediyor. İhtiyaç kredisinden faydalanmak kredi notunuza göre başvuruda bulunabilirsiniz. Her bankanın kendine göre kredi politikası mevcut olup bu politikaya göre faiz oranları belirlenmiştir. Kredi notunuza göre başvuru yaparak kredi onayı alabilirsiniz.