Bankalarda kredi puanı düşük olanlar dikkat: Halkbank 50 bin TL ödeme yapacak

Bankalarda kredi notu düşük olan vatandaşlara, Halkbank tarafından düşük faizlerle 50000 TL kadar ödeme verileceği haberi verildi.

Bankalarda kredi puanı düşük olanlar dikkat: Halkbank 50 bin TL ödeme yapacak

Bankalarda kredi notu düşük olan vatandaşlara, Halkbank tarafından düşük faizlerle 50000 TL kadar ödeme verileceği haberi verildi. Halkbank, yapmış olduğu kampanyada düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi puanı düşük olan vatandaşlara da 50000 TL kadar kredi ödemesi verirken, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturacak.

Bireysel müşterilerin kampanyaya katılarak, en düşük faiz oranlarından yararlanmak şartı ile bankanın belirlemiş olduğu kredi politikalarına uygun olarak kredi ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, Halkbank müşterisi olmanız durumunda daha uygun faizlerden yararlanırsınız. Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra kredi başvurusu, kredi notu yüzünden olumsuz yanıt alan tüm vatandaşların ve emeklilerin, Halkbank üzerinde hesabı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek, 50000 TL'ye kadar ödeme alacağını söylemek istiyoruz.

50000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Halkbank, üzerinde hesabınızın olması durumunda başvurunuzu bankanın internet bankacılığı uygulaması olan ve kendi imkanlarıyla hazırladıkları, Halkbank, mobil uygulaması üzerinden 7 24 yapabilirsiniz. Halkbank, hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet şifresiyle birlikte halkbanka, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Halkbank hesabına üzerinden almış olduğunuz internet şifresiyle birlikte bankanın müşterisi olmanız durumunda mobil uygulama üzerinden hemen 50000 TL ödeme alabilirsiniz.

başvuru yapacak olan vatandaşların internet şifresi olmaması durumunda ise Halkbank şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğini söylemek istiyoruz, emekli olan kişilerin bu kredileri kullanabilmeleri için emekli maaş hesaplarının bankadan alınması gerekiyor.