Bankalarda hesabı olanlar dikkat! 3 banka duyurdu ve 3 gün süreceğini açıkladı!

Banka hesabı olan vatandaşlar, 3 gün içerisinde 3 banka üzerinden de diledikleri zaman nakit ödemesi alabilecek.

Bankalarda hesabı olanlar dikkat! 3 banka duyurdu ve 3 gün süreceğini açıkladı!

Banka hesabı olan vatandaşlar, 3 gün içerisinde 3 banka üzerinden de diledikleri zaman nakit ödemesi alabilecek. Banka hesabı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda aşağıdaki bankalar üzerinden kredi kullanarak 3 gün içerisinde nakit kredi ödemesinden faydalanabiliyor. Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından başlatılan bu kredi kampanyasında başvuruları gerçekleştirecek kişilerin bu bankalar üzerinde hesabı olması durumunda istedikleri zaman nakit kredi kullanabiliyorlar.

3 banka üzerinden kredi başvurusu...

3 banka üzerinden de ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi ödemesi almak için bankaya gitmeden işlem yapabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu bankalar üzerinden, Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank, sizlere internet üzerinden kredi imkanı sağlamaktadır.

AKBANK: Akbank üzerinden yapacağınız başvurular için Akbank Direkt uygulamasını tercih edilir ve buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

DENİZBANK: Benim çok vatandaşlar, hem mobil uygulamayı kullanabilir, hem de cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi alabilmektedirler. Sms ile kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına gönderin.

YAPI KREDİ BANKASI: Kredi başvurusu için yapı Kredi Bankası üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar ise hem bireysel kredilerini hesaplarına aktarabilirler hem de internet üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirebilirler. Banka müşterisi olmanız durumunda ihtiyaç kredisi başvurunuzu banka üzerinden internet bankacılığı uygulaması ile yapabilirsiniz.