Bankalara borcu olanlar için müjdeli haber! Vakıfbank borç kapatma kredisi başlattı, Düşük faizli kredi

Bankalara borcu olan tüm vatandaşlar için Vakıfbank tarafından yapılan yeni düşük faizi borç kapatma kredisi tanıtıldı.

Bankalara borcu olanlar için müjdeli haber! Vakıfbank borç kapatma kredisi başlattı, Düşük faizli kredi

Bankalara borcu olan tüm vatandaşlar için Vakıfbank ile yapmış olduğu kampanyayla birlikte uygun faizlerle kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, bankalara olan borçlarını kapatmak isteyen tüm vatandaşlar için yüksek limitli kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. Vakıfbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz yeni kredi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşları hemen ödeme yapılacaktır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kampanyalara katılarak sizlerde, Vakıfbank, borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Vakıfbank, borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, borç kapatma kredisi kullanacak olan kişilerin bireysel müşteri olması durumunda işlemlerine 100 bin TL'ye kadar vereceğini açıkladı. Güncel olan tüm banka borçlarınızı kapatabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, 24 ay vadeli kredi alabilirsiniz. 100000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara Vakıfbank şubeleri üzerinden güncel olan borçlarını kapatabilmeleri için kredi imkanları sağlanmaktadır.

Vakıfbank, borç kapatma kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi ve borç kapatma, kredisini aynı anda almak istiyorlarsa da sadece banka şubelerine giderek kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte başvuru yapmaları gerekiyor. Banka kredi başvurusunu internet üzerinden veya SMS atarak yapacak olan vatandaşlar, borcu olduğu için kredi onayı alamayabilir ve onay alamadığı için de 30 gün içerisinde bir daha, Vakıfbank üzerinden başvurup yapamayabilir. Emekli olan vatandaşlarda kredi almak istiyorlarsa, emekli maaşlarını Vakıfbank'a taşıyarak bu bankanın yapmış olduğu borç kapatma kredisi kampanyasına katılabiliyorlar.

Sizlerde emekli maaşınız eğer Vakıfbank'a taşıyarak, kredi kalmak istiyorsunuz, düşük faizli verilecek olan Emekli Kredisi ile birlikte borç kapatma, kredisini aynı anda kullanabilir ve Vakıfbank'tan düşük faizli kredi alabilirsiniz. 100 bin TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturma imkanı da sizlere sunuluyor.