Bankalar Emekli, Çalışan ve Ev Hanımlarına 5000 TL Ödeme Yapacak!

Bankalar emekli çalışan ve ev hanımlarına 5000 TL Ödeme yapacak! 5000 TL'ye kadar yapılacak olan ödemeler hangi bankalardan? İşte Detaylar…

Bankalar Emekli, Çalışan ve Ev Hanımlarına 5000 TL Ödeme Yapacak!

Bankalar üzerinden emekli çalışan ve ev hanımlarına 5000 TL'ye kadar olan ödemeler yapılmaya başlandı. 5000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar başvurma şartlarına uygunsa ödemeleri hesaplarına yatırabilirler.

5000 TL olan ödemeler ihtiyaç kredisi olarak bankalar tarafından vatandaşlara sunulacak. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların 5000 TL'ye kadar kredi onayı alabilmeleri için en az 1200 ve üzerinde bir kredi notu olması gerekmektedir.

Kredi başvuruları banka şubelerinden yapamayacak, bankanın web sitesi üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden yapılacağı için kredi notum uzun yüksek olması gerekmektedir.

Yapı Kredi 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar SMS göndererek veya bankanın mobil uygulamasından kredi başvurusunda bulunabilecekler. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar kredi şartlarına uygun olmaları durumunda kredilerini hemen aynı gün içerisinde kullanabilecekler.

Yapı Kredi Bankası'ndan 5000 TL'lik ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sms ile bireysel yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı yazıp aylık gelirinizi yazarak 4411 numarasına mesaj gönderebilirsiniz. Yapacağımız kredi başvurusu sonrası banka sizi değerlendirmeye alıp değerlendirme sonucunu tarafınıza iletilecektir, kredi onayı alan vatandaşlar kredini kredilerini hemen kullanabileceklerdir.

Finansbank 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar bankanın sms servisini kullanabilirler. Kimlik numaralarını 5030 numarasını mesaj olarak gönderip banka üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Kredi onayı alan müşteriler kredilerini aynı gün banka şubesinden kullanabileceklerdir.

Bankada hesabı bulunan müşteriler bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunabilecekler.

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda 36 ay vade ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak 5000 TL ihtiyaç kredilerini kullanabilecekler. Kredi notu yüksek olan vatandaşlar ise 5000 TL üzerinde de onay alabilecekler.

Sizin de nakit paraya veya krediye ihtiyacınız varsa bankaların sms servisini kullanarak kredi onayı alıp almadığını kontrol edebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler