Banka kartı olanlara uyarı yapıldı: 10 gün içinde işlem yapılması gerek

Banka tarafından yapılan uyarıda, 10 gün içerisinde işlem yapacak olan kişilerin nakit ihtiyacı olması durumunda işlemlerin hızlı birşekilde bu günler içerisinde yapması gerekiyor.

Banka kartı olanlara uyarı yapıldı: 10 gün içinde işlem yapılması gerek

Banka tarafından yapılan uyarıda, 10 gün içerisinde işlem yapacak olan kişilerin nakit ihtiyacı olması durumunda işlemlerin hızlı bir şekilde bu günler içerisinde yapması gerekiyor. Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kredi kampanyasında 10 gün içerisinde düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlanacağı ve bu kredilerde hızlı bir şekilde işlem yapılacağı açıklandı. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 5 dakikada sonuç verilmektedir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz ile siz birlikte sizlere kredi imkanı sağlayacak olan bu bankadan uygun faizlerle ödeme alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu kredi kampanyasında banka kredi notuna bakarak işlemlerini yapacak ve kredi ödemelerini bu şekilde hizmet verecektir. Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşların müşteri olması durumunda mobil uygulamalar üzerinden işlemleri gerçekleştirilir.

BAŞVURU

Kredi işlemlerinizi yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, banka kartı hesabı üzerinden hemen almış oldukları internet şifresiyle birlikte Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasına girebilir ve buradan başvuru yapabilir. Bankanın mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde hesaplarınızı yatırarak kullanabilirsiniz.

Banka politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar, belirtilen şartlar dahilinde ödemelerini gerçekleştirirler ve kredilerin hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak kullandırırlar. Sms ile kredi almak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda da kendi cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu yaparak, kredi alabilirsiniz. Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini, aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.