BANKA hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz: 50 bin TL 40 bin TL ve 30 bin TL yatacak

Banka hesaplarını kontrol eden vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar ödeme alacağını öğreniyor.

BANKA hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz: 50 bin TL 40 bin TL ve 30 bin TL yatacak

Banka hesaplarını kontrol eden vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar ödeme alacağını öğreniyor. Nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyada 50000 TL kadar sizlere gelir belgesiz kredi ödemesi verilecek. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 50000 TL ödeme aynı gün içinde ödenecektir.

Denizbank kredi kampanyası detayları nelerdir?

Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi verileceği açıklandı. Denizbank Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanmak istiyorsanız, kredi notunuzun yüksek olması durumunda SMS atarak hemen ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

Denizbank emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar öncelik tanıyacak, bireysel kredi kullandıracaktır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, Denizbank'ın başlatmış oldu cebimde kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına mesaj gönderin. 32 80 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kredi değerlendirmesi sizin kimlik numaranız üzerinden yapılacak ve daha önceki banka çalışmalarınıza bakarak 50000 TL'ye kadar onay verilecektir.