Banka açıklama yaptı! 10.000 TL Ödeme İçin Son Kez Başvuru yapılacak!

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden başlatılan bu kampanyada özellikle de cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilere 10000 TL'ye kadar kredi ödemesi verileceği açıklandı.

Banka açıklama yaptı! 10.000 TL Ödeme İçin Son Kez Başvuru yapılacak!

Denizbank tarafından yapılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere uygun faizlerle kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecek ve onaylanan krediler, aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandıracaktır. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden başlatılan bu kampanyada özellikle de cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilere 10000 TL'ye kadar kredi ödemesi verileceği açıklandı. Ocak ve şubat ayları içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 10000 TL nakit kredi ödemesi uygun faiz oranları ile birlikte, Denizbank tarafından verilmektedir.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Denizbank, internet bankacılığı uygulaması kullanan tüm vatandaşlara uygun faiz oranı ile birlikte internet bankacılığını kullanmaları durumunda kredi ödemesi verecek. Denizbank, internet bankacılığı uygulaması olan Deniz, mobil uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşların, banka politikalarına uygun olmaları durumunda mobil uygulamalar üzerinden 5 dakika içerisinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazabilir ve bu mesajı 32 80 numarasına gönderebilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden yapmış olduğunuz sms başvurusu ile birlikte Denizbank, sizlere 36 ay vadeye kadar işlem yapmaktadır. Denizbank banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde bu bankanın yapmış olduğu son ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler