Az önce açıklandı! Bankadan nakit alacaklara ödeme 100.000 TL'ye kadar olacak denildi!

Banka üzerinden 100000 TL'ye kadar nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için yeni bir duyuru paylaşıldı.

Az önce açıklandı! Bankadan nakit alacaklara ödeme 100.000 TL'ye kadar olacak denildi!

100000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişiler için kredi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası, hem SMS ile hem de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara 24 ay vadeli 100000 TL ödeme verecek.

100 bin TL'ye kadar sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, dilediğiniz zaman bu kredi kampanyalarına katılabilir, hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında nakit kullanacak olan kişilerin kredi notu yüksek olması ile birlikte bankadan ihtiyaç kredisi alabileceğini söylemek istiyoruz.

Başvurular nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşlar, kredi başvurularını banka müşterisi olması halinde SMS ile veya internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapabilir. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 5 dakika içerisinde kredi sonuca hemen verebilmektedir. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlar, 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi alabilir.

100000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalarda, SMS ile kredi kullanacak olan kişiler, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihi yazarak, 44 11 numarasına mesaj verebilirler. Sms ile başvuru yaptıktan sonra onay alırsınız, en yakın banka şubesi üzerinden kredi kullanabilirsiniz.