ATM kartı üzerinden ödeme! 3 banka birleşti ve ödeme vereceğini açıkladı

Bankamatik kartı olan vatandaşlar için 3 banka birleşti ve nakit ödeme vereceğini açıkladı.

ATM kartı üzerinden ödeme! 3 banka birleşti ve ödeme vereceğini açıkladı

Bankamatik kartı olan vatandaşlar için Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara ATM kartı hesabınız üzerinden sizlere 50000 TL ödeme verileceği açıklandı. Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından banka kredi notu uygun olan tüm vatandaşların gerçekleştirebilecekleri bu kampanyaları katılabilmeleri için uygun faiz oranları ile birlikte işlemleri hızlı bir şekilde yapılabilecek ve istedikleri zaman ihtiyaç kredisi ödemesi bankalar tarafından alabileceklerdir.

50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinden faydalanacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de hızlı bir şekilde başvuru yapabileceğini söyleyebilir.

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirsiniz. Akbank hesabı olan vatandaşlar Akbank Direkt uygulaması ile işlemlerini gerçekleştirebilirler ve bu bankadan, diledikleri zaman kredi kullanabilmektedirler.

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden de nakit kredi kullanacak olan vatandaşların banka müşterileri olması durumunda internet bankacılığı uygulaması üzerinden işlemlerini yapacağını söylemek isteriz. iki banka üzerinden de kredi kullanacak olan kişilere bankalar uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri vermektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler