Artık ödenecek! Beklenen haber geldi, Bankamatik kartınıza 30.000 TL nakit ödemesi olacak

Bankalar üzerinden beklenen haber geldi ve bankamatik kartına 30000 TL'ye kadar nakit ödemesi yapılacağı açıklandı.

Artık ödenecek! Beklenen haber geldi, Bankamatik kartınıza 30.000 TL nakit ödemesi olacak

3 banka tarafından yapılan duyuruda, bankamatik kartı hesabınız üzerinden sizler de 30000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. Bireysel müşterilerin kampanyalara katılarak, 36 ay vadeli ödeme alacakları bu kampanyalara, Denizbank başta olmak üzere, Garanti Bankası ve Akbank, ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz kredi başvurusunu gerçekleştirebileceğiniz diğer bankalarda ihtiyaç kredisi olarak sizlere ödeme vereceğini açıkladı. 3 banka tarafından da yapılan bu kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirecek kişilerin kimlik numaraları, sorgulamaları yapılacak ve ödemeler, bankamatik hesaplarını hızlı bir şekilde yatırılacaktır.

DENİZBANK

Denizbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki kredi başvuru formu doldurarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Denizbank kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ödemesi 30000 TL olarak ödenmektedir. Sms ilede sonuç alabileceğiniz kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız 32 80 numarasına kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak göndermeniz durumunda başvuru gerçekleştirmiş olacaksınız.

GARANTİ BANKASI VE AKBANK

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi için bankanın müşterisi olması durumunda mobil uygulama üzerinden ve internet şubesi üzerinden işlem yapabilir ve 30000 TL ödeme alabilir.

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, hem SMS ile hem de Akbank Direkt uygulaması üzerinden masrafsız olarak kredi başvurusunu gerçekleştirerek sonucunu hemen öğrenebiliyor. Akbank, SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi TC kimlik yazarak, 44 25 numarasına gönderebilirsiniz ve bu şekilde nekadar onay aldığınıza attan tarafından gönderilecek olan kısa mesaj ile birlikte hesabınızda görebilirsiniz.