Araba kredisi alacak kişiler için yeni duyuru yapıldı! Bankadan düşük faizli araç kredisi ödenecek!

Son dakika: Araba kredisi alacak kişiler için yeni duyuru yapıldı! Bankadan düşük faizli araç kredisi ödenecek!

Araba kredisi alacak kişiler için yeni duyuru yapıldı! Bankadan düşük faizli araç kredisi ödenecek!

Türkiye İş Bankası’ndan Araç Almak İsteyenlere Yönelik Taşıt Kredisi Müjdesi Geldi! Türkiye İş Bankası güncel olarak açıklamasını yaptığı kapmayalı taşıt kredisini %1,55 faiz oranı üzerinden kullandıracağını açıkladı. Bu krediyi sunan diğer bankalar ise %1,61’den başlayan faizleri uyguluyorlar.

Türkiye İş Bankası kampanyalı taşıt kredisi kapsamında 20 bin TL değerindeki araç kredisini %1,55 faiz oranı üzerinden maksimum 48 ay vade imkanı ile sunduğunu belirtti. Bu kredi için talep edilen aylık ödeme taksitleri ise 634 TL gibi avantajlı fiyat değerine sahip olacak şekilde hesaplanıyor. 30 Bin TL Kampanyalı Taşıt Kredisi İş Bankası kampanyalı taşıt kredisini 30 bin TL olarak almak isteyenler için ise maksimum 48 ay vade süresi ve %1,55 faiz oranı sunuyor.

Bu kapsamda aylık ödeme planı taksitleri 950 TL olacak şekilde taşıt kredisi alımı gerçekleştirilebilecek. 50 Bin ve 100 Bin TL Kampanyalı Taşıt Kredisi 50 bin TL değerinde kampanyalı taşıt kredisinden yararlanmak isteyenleri ise 48 ay vade seçeneği ve %1,55 faiz oranını koruyarak kredi çekebilecekler.

Kredileri için banka tarafından hesaplanan ayık taksit ödemeleri ise 1.584 TL olarak hesaplanıyor. Sıfır araç alımı için kampanya kapsamında 100 bin TL taşıt kredisi ise %1,55 faiz oranı ve yükseltilmiş 60 ay vade süresi ile sunuluyor.

Avantajlı vade süresi sayesinden tam 100 bin TL taşıt kredisi aylık 3.168 TL taksitler ile edinilecek. 200 Bin TL Kampanyalı Taşıt Kredisi Kampanyada maksimum limit olan 200 bin TL sıfır araç kredisi ise 60 ay vade imkanı ve %1,45 faiz uygulaması üzerinden, hem faiz hem de vade de ekstra avantajlar ile alınacak. Bu kapsamda aylık ödeme planı taksitleri 7.523 TL olarak hesaplanacak.

Şartlar ve Başvuru

Tüm kampanyalı taşıt kredilerini açıklayan banka aynı zamanda krediye başvuru şartlarına dair duyuruyu web adresinden gerçekleştirdi. Findeks kredi notu 1500 puanın altında olmayan, maaş bordrosu veya gelir belgesine sahip olan, yasal takipte kredi kartı borcu olamayan kişiler kampanyalı krediye başvuru gerçekleştirecekler. Başvurular için ise nüfus cüzdanı fotokopisi, maaş bordrosu, isme düzenlenmiş elektrik, su veya telefon faturası, sürücü belgesi, ikamet belgesi ile İş Bankası şubelerine gidilmesi gerektiği belirtildi. Bu evraklar şubede yer alan müşteri temsilcilerine verilip, başvuru form doldurularak başvuru tamamlanacak.