Annelere, Babalara, Yaşlılara ve 18 yaş üzerine müjde! Bankadan 34000 TL nakit ödemesi başladı

Annelere, Babalara, Yaşlılara ve 18 yaş üzerine Bankalardan 34000 TL'ye kadar nakit ödemesi başladığı haberi verildi.

Annelere, Babalara, Yaşlılara ve 18 yaş üzerine müjde! Bankadan 34000 TL nakit ödemesi başladı

Annelere, Babalara, Yaşlılara ve 18 yaş üzerine Bankalardan 34000 TL'ye kadar nakit ödemesi başladığı haberi verildi. 34000 TL kadar nakit kredi kullanacak olan kişilerin,18 yaşından büyük olması durumunda istedikleri zaman acil ihtiyaçlarında kullanabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılabilmeleri için banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekiyor. Banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve özellikle de bankanın internet bankacılığı uygulamaları üzerinden onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, 36 ay vadeli 34000 TL kredi alabilirsiniz.

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar öncelik olarak kredi imkanı sağlayacak olan aşağıdaki bankalar, yapmış oldukları, kampanyalarda daha önce kredi ve kredi kartı kullanıp, düzenli ödemeler yapan vatandaşlara gelir belgesiz olarak kredi ödemesi gerçekleştirecektir.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası yapmış olduğu duyuru ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara kendi banka müşterisi olması durumunda garanti mobil uygulaması üzerinden kredi hizmeti sunacak. Garanti mobil uygulaması üzerinden yapılan başvurular sayesinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlem yapılacak ve kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplarınıza yatırılacaktır. Garanti Bankası üzerinden sizlerde başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, bankaların şubelerine giderek kimliğinizle birlikte işlem yapabilirsin.

İŞ BANKASI

İş bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda iş cep uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabiliyor. Banka müşterisi olmanız durumunda sizlere verilecek olan kredilerde düşük faiz oranlarıyla birlikte işlem gerçekleştiriliyor ve masrafsız gelir belgesiz kredi kullanmanıza olanak sağlanıyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.