Akşam Resmi Gazetede açıklandı: Borçlarınız varsa, Ziraat Vakıf ve Halkbank kolları sıvadı!

Resmi gazetede açıklanan haber ile birlikte sizlerde banka borçlarınızdan kurtulabileceksiniz.

Akşam Resmi Gazetede açıklandı: Borçlarınız varsa, Ziraat Vakıf ve Halkbank kolları sıvadı!

Son zamanlarda yaşanan nakit sıkıntıları özellikle de banka borcu olan vatandaşları kara kara düşündürmeye devam ediyor. Nakit sıkıntısı yaşayan ve ekonomik sıkıntı çeken tüm vatandaşlar, özellikle bankalardaki olan borçlarını kapatmak için devlet destekli ek faiz oranlarını bekliyor.

Devlet destekli olarak verilecek borç kapatma kredileri ilgili nakit sıkıntısı yaşayan tüm vatandaşlar, belirtilen politikalar dahilinde ödemelerini hızlı bir şekilde alabiliyorlar. Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz devlet destekli borç kapatma kredileri, kampanyalarına katılarak, dilediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz.

18 YAŞ ÜZERİNDE OLANLAR ALACAK

18 yaş üzerinde olan tüm vatandaşlar bankalara olan güncel kredi kartı ve güncel kredi borçlarını kapatmak için kamu bankalarına giderek işlem yapabiliyor. Bankalardan daha önce icralık ve avukatlık bir durumunuzun olması durumunda, işlemlerinizi maalesef gerçekleştiremezsiniz.

Emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler ise emekli maaşı hesaplarını Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinde olması istenmektedir. Çalışan vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa, sigortalı olarak çalıştıkları işyerlerinde 6 aydır aynı işyerinde çalışıyor olması da bankalar tarafından isteniyor. Belirtilen bu şartlara uygun olan vatandaşlar, nakit başvurusu için banka şubelerine giderek kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte işlem yapabiliyorlar.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, ön onaylı kredi için bankaların resmi internet sitelerine giriş yapabilir, kredi başvuru formunu doldurarak, onay alıp almadıklarını görebilirler.