Akbank’tan T.C. Kimlik Numarasına Göre Büyük Fırsat! Eğer T.C. Kimlik Numaranız 1, 2, 3, 4, 5, 6 İle Bitiyorsa Bu Haberi Kaçırmayın…

Türkiye’nin sayılı önde gelen büyük bankalarından biri olan Akbank T.C. kimlik numaralarının sonu 1, 2, 3, 4, 5, 6 ile biten müşterileri için bir açıklama yayımladı.

Akbank’tan T.C. Kimlik Numarasına Göre Büyük Fırsat! Eğer T.C. Kimlik Numaranız 1, 2, 3, 4, 5, 6 İle Bitiyorsa Bu Haberi Kaçırmayın…

Bu açıklamayı web sitesinden resmi kanallardan veren Akbank müşterilerine ödeme yapacağını duyurdu. Bu haber sevinçle karşılandı ve detayları merak eden vatandaş daha fazla bilgi alabilmek ve faydalanabilmek için şubelere akın etti.

T.C. Kimlik Numaranız 1, 2, 3, 4, 5, 6 İle Bitiyorsa Bu Haberi Kaçırmayın…

Yapılan açıklama ile gelir belgesi koşulu aranmadan T.C. kimlik numaralarının sonu 1, 2, 3, 4, 5, 6 ile biten Akbank müşterileri için 50bin TL ye varan uygun koşullu kredi imkânı veriyor. Kimlik sorgulaması yapıldıktan sonra bu kampanya şartlarından müşteriler yararlanabilecek. Nakit ihtiyacı olan kişiler kredi kullanabilmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için şubelerden işlem yapabilecek. Ayrıca dijital kanallardan da başvurular kabul edilecek. AK bankın direkt uygulaması ile başvurular yapılabilir olacak ve çabuk geri dönüş sağlanmış olacak.

Yapılacak olan banka sorgusunun sonunda kredi puanları, kredi notları 1400 puan ve üzeri olan hesap sahipleri düşük oranlı kredi imkanından faydalanabilecek. 1400 puan ve üstü puanı olan herkes bu kampanya oranlarından kredi çekebilecek. Ek bir koşul aranmayacak. Kefil derdi yok , şart yok aynı gün nakdiniz hesabınızda. Akbank direkt uygulaması ile başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Sms yollayarak onay sonucunda yine başvurularınız değerlendirilip hesabınıza paranız yatabilir.

Sms İle Anında Kredi Cebinizde

Akbank’ın bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar bankanın ilgili numarasına tek bir sms atarak işlem yapabilecekler. Ayrıca 3 ay erteleme opsiyonu olan bu kredi kampanyasından çok hızlı başvuru ve sonuç alınması avantajlı bir yöntem olarak görülmektedir. Sadece bankanın belirttiği koşulların sağlanması ve kredi notunuzun 1400 ve üzeri olması bu kampanya detaylarından yararlanmanızı sağlayacaktır. Vakit kaybetmeden kredinizi çekin ve ödeme kolaylıklarını yaşayın.

Akbank’ın Kredi Kampanyası İçin Nasıl Ve Nereye Başvuruları Yapmamız Gerekiyor?

Bu kampanyanın açıklanmasından sonra vatandaşlar hangi şekilde başvuruları yapacaklarını da araştırmaya başladılar. Bankanın internet sitesi ve Akbank direkt uygulamalarında kampanya detaylarına erişim sağlanmaktadır. Bir başka yöntem olan sms atarak başvuruda yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcilerinden de gerekli bilgileri alabileceğiniz Akbank’ın resmi yardım hattını arayarak işlem yapılabilecektir.

4425 SMS hattı ve 444 25 25 Çağrı Merkezi Numarası İle Kredi Başvurusu Yapma

Kredi koşullarından yararlanabilmek ve başvuruyu tamamlamak isteyen kişiler Akbank’ın 4425 numaralı hattına mesaj atarak sonuç alabilirler. ‘Kredi’ yazılmasını ardından boşluk bırakılarak T.C. kimlik numaranızı mesaj alanına yazmanız gerekmektedir. 4425 numaralı hatta atılacak olan bu sms’ler kredi kontrol merkezi tabanından başvuru sahibinin kredi notu dahilinde değerlendirilerek çok hızlı bir şekilde onay sürecine geçiyor olacaktır.

Gelecek onay maili sonrasında krediye onay alan vatandaşlar Akbank direkt uygulaması üzerinden ya da en yakın şubeye giderek paralarını hesaplarına aktarabilecekler. Sms atamayan kişiler telefon ile 444 25 25 numaralı hattı arayarak başvuruda bulunabilirler. Telefonda karşınıza çıkacak olan müşteri temsilcisine gerekli bilgileri verdikten sonra talep edilen vade ve miktarda kredi için onay süreci başlıyor olacaktır. Yine onay geldikten sonra direkt uygulaması ile ya da en yakın şubeye giderek paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Kredi almak artık bir tık kadar uzak, bir telefon kadar yakın. Akbank Direkt ile paranız anında cebinizde.

Önceki ve Sonraki Haberler