Akbank'tan nakit ödeme alacaklara duyuru: Banka Gelir Belgesiz 20.000 TL Ödeyecek

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada, gelir belgesiz 20000 TL kredi ödemesi gerçekleştirileceği açıklandı.

Akbank'tan nakit ödeme alacaklara duyuru: Banka Gelir Belgesiz 20.000 TL Ödeyecek

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada, gelir belgesiz 20000 TL kredi ödemesi gerçekleştirileceği açıklandı. özel bankalar arasında yer alan, Akbank'ın yapmış olduğu son zamanlardaki kampanyalarda özellikle gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşları belirli şartlar dahilinde, ödemeler verileceği, banka tarafından duyurulmuştu. 20000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz yeni kampanya açıklandı!

20000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak banka tarafından ödeme alacak olan vatandaşlara ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılabilir ve kredi kullanabilir haberi geldi. Akbank üzerinden başlatılan yeni nakit kampanyasında kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara kredi puanı uygun olmaları durumunda işlemleri cep telefonları üzerinden de yapılabilecek.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan ve kredi puanı yüksek olan tüm vatandaşlar cep telefonları üzerinden mobil uygulamayı indirerek, bu banka hesabı üzerinden aldıkları internet şifresi ile birlikte Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir.

Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra ihtiyaç kredisi başvurunuzu bu uygulama üzerinden yaparak, şubelere gitmeden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank internet bankacılığı uygulaması haricinde, Akbank şubelerine giderek de kimlikle başvuru yapılabiliyor. Kredi başvurusunu internet bankacılığı uygulaması haricinde, SMS ile veya 444 25 25 numaraların çağrı merkezi numarasını arayarak da buradan da yapabilir ve sonucunuzu da yine çağrı merkez üzerinden öğrenebilirsiniz.