Akbank’ın Kredi Desteği İle 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın

Akbank, nakit ihtiyacı olanlara özel olarak 3 aylık ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatını duyurdu. Bu avantajlı kredi seçeneğiyle 60 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuluyor.

Akbank’ın Kredi Desteği İle 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın

Akbank, internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi detaylarını duyurarak müşterilere kolaylık sağlıyor. "Şimdi çek, 3 ay sonra ödemeye başla" kampanyasıyla sunulan bu kredi seçeneği, bankanın internet sitesinde yayımlanmıştır. Faiz oranı ve vade süresi gibi detaylar da haberimizde yer alıyor.

Son dönemde birçok üründe ve hizmette zam artışına sebep oldu. Bu zamların etkisiyle vatandaşların alım gücü azaldı ve nakit ihtiyacı arttı. Bu durumda vatandaşlar, bankaların sunduğu kredi fırsatlarını araştırmaya başladı. Kendi bütçelerine en uygun kredi seçeneğini bulabilmek için vatandaşlar bankaların sunduğu kredileri karşılaştırıyorlar.

1 Yıl Vadeli Ödeme Planı İle Ödeyin

Akbank ihtiyaç kredisi, faiz oranları, kredi tutarı, vade süresi ve müşteri risk skoruna göre değişkenlik gösterebiliyor. İsteğe bağlı olarak işsizlik teminatlı hayat sigortasıyla, hayat sigortasıyla veya sigortasız olarak kredi kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları, sigorta tercihine bağlı olarak da değişiklik gösterecektir. 3 aylık ertelemeli özelliğe sahip olan bu kredi için başvuruları Akbank Telefon Şubesi, Akbank Direkt veya Mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi vade süreleri, ertelemeli seçenek dahil olmak üzere aşağıdaki şekilde hesaplanmıştır. 50.000 TL ve altı tutarlar için 36 ay vade sunulmaktadır. 50.000 TL üzeri ve 100.000 TL altı tutarlar için 24 ay vade imkanı sağlanıyor. 100.000 TL üzeri tutarlar için ise 12 ay vade seçeneği bulunuyor. Maksimum kredi vadesi belirlenirken mevzuatta belirlenen sınırlamalar da göz önünde bulundurulmaktadır. Müşterinin mevcut kredi bakiyesi de varsa dikkate alınacaktır.

Faiz oranları, kredi tutarı, vade süresi ve müşteri risk skoru gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. İsteğe bağlı olarak müşteriler, işsizlik teminatlı hayat sigortasıyla, hayat sigortasıyla veya sigortasız olarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Ancak kredi faiz oranları, tercih edilen sigorta türüne göre belirleniyor. Kredi vadesi belirlenirken, mevzuat tarafından getirilen sınırlamalar da göz önünde bulunduruluyor. Müşterinin mevcut kredi bakiyesi de başvuru sürecinde değerlendiriliyor. Nakit ihtiyacı olan müşteriler, Akbank'ın avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak finansal ihtiyaçlarını karşılayabilirler.