Akbank yeni duyuruda bulundu: 23.000 TL gelir belgesiz, Kimlik ile verilecek

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada 23000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ödemesi verileceği açıklandı.

Akbank yeni duyuruda bulundu: 23.000 TL gelir belgesiz, Kimlik ile verilecek

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar, hızlı bir şekilde kredi ödemesi verilecek. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecekler ödemeleriniz hesaplarınıza yatırarak kullanabileceksiniz.

23000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşlara, Akbank şubelerine giderek de bu işlemleri gerçekleştirebiliyor. Akbank şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte de yapabilir ve kredi işlemleriniz daha yüksek limitlerde de kullanabilirsiniz. Akbank'ın başlatmış olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve 36 ay vadeli kredi ödemeleri verilecektir.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşların aynı zamanda cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yapmaları mümkün olmaktadır.

SMS İLE KREDİ VERİLECEK

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Akbank'ın başlatmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların 44 25 numarasına mesaj atarak başvuruları gerçekleştiriliyor. Cep telefonunuz üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz, banka müşterisi olan kişilerin uygun faizlerle ihtiyaç kredisi başvuruları hızlı bir şekilde yapılacak ve banka şubesine gitmeden SMS ile hemen ödeme alacaksınız. Kredi yazıp boşluk bırakıp hızlı bir şekilde kredi kullanacak olan kişiler, 11 haneli TC kimlik numarasını da yazdıktan sonra 44 25 numarasına mesaj göndermeleri halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Önceki ve Sonraki Haberler