Akbank ve Denizbank bu ay için duyuru yaptı: 43000 TL ödenecek

Akbank ve Denizbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Akbank ve Denizbank bu ay için duyuru yaptı: 43000 TL ödenecek

SON DAKİKA: Akbank ve Denizbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Akbank ve Denizbank tarafından yapılan son dakika kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların, Akbank ve Denizbank müşterileri olmaları durumunda 43000 TL ödeme alabileceği haberi verildi.

Akbank ve Denizbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli ödeme vereceğini açıkladı.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde destek ödemesi alabilirsiniz. Akbank ve Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda bu ay içerisinde düşük faizli kredi ödemeleri mobil uygulamalar üzerinden verilmektedir.

AKBANK VE DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj gönderin.

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ise ev kredim TC kimlik ve doğum tarihlerini gün ay yıl olarak yazdıktan sonra cebimde kredi numarası olan 32 80 numarasına mesaj olarak gönderebilir.

2 bankadan da yapmış olduğunuz kredi başvuruları sonrasında onaylanan tutarlar, sizin kendi hesabınıza hızlı bir şekilde yatırılır ve onaylanan tutarlar rağmen aynı gün içinde kullanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler