Akbank TC kimlik rakamlarına göre sizlere ödeme verdi! Son sayısı 1-2-3-4-5-6 olanlar dikkat

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan yeni duyuruda, TC kimlik numaralarına göre ödemeler vereceğini açıkladı.

Akbank TC kimlik rakamlarına göre sizlere ödeme verdi! Son sayısı 1-2-3-4-5-6 olanlar dikkat

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan yeni duyuruda, başvurularını gerçekleştirilen kimlik numarada üzerinden 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi kullanacak olan kişilere banka müşterileri olmaları durumunda, TC kimlik numarası sorgulaması ile birlikte düşük faizli kredi ödemesi gerçekleştirilecek.

Akbank, TC kimlik numarası sorgulaması sonrasında kredi notu 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi ödemelerini gerçekleştirecek ve onaylanan kredileri de Akbank Direkt uygulaması kazanıyor olması durumunda banka hesaplarına yatıracaktır. Akbank, direk başvurularını gerçekleştirirken, ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin hemen aynı gün içinde SMS ile de başvuru yaparak bu bankadan kredi alabileceğini söyleyebiliriz.

AKBANK ÜZERİNDEN ANINDA KREDİ BAŞVURUSU

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olarak kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız bu SMS atabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 3 ay ertelemeyle bu kredi kampanyalarına katılarak, hızlı bir şekilde işlem yapabilir. Sms ile kredi almak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşların belirtilen politikalara uygun olarak kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilir.

Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj atanabilir veya çağrı merkezi numarası olan 444 25 25 numarasına arayarak kredi başvurusu ve sorgulaması yapabilirsiniz. Akbank, SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alan vatandaşlar, kredi ödemelerini Akbank Direkt uygulaması üzerinden alamadılar ise en yakın Akbank şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden alabilirler.