Akbank, Şubat ayı için "Dev Kampanya" yaptı! Banka hesabı olanlara 50 bin TL gönderdi!

Akbank hesabı olan kişiler için yeni bir kampanya başladı. Acil para isteyenler istediği zaman Akbank'tan 50 bin TL alacak...

Akbank, Şubat ayı için "Dev Kampanya" yaptı! Banka hesabı olanlara 50 bin TL gönderdi!

Akbank yeni kampanyasını duyurdu ve vatandaşlara hemen ödeme vereceğini açıkladı. Akbank üzerinden başvuru yaparak kredi almak isteyenler, banka müşterisi olması durumunda Akbank üzerinden 50 bin TL ödeme alacaklardır. Akbank emekli kredisi kampanyasına katılarak onay alacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar bu kredileri en düşük faizlerle bankaya gitmeden de alabileceklerdir. Akbank kredi kampanyasına katılmak için başvuru yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan kişiler, 3 ay ertelemeli bu kredileri hesaplarına atabileceklerdir.

AKBANK KREDİ KAMPANYASI

Akbank kredi kampanyasına katılmak için banka müşterisi olan kişiler öncelikli olarak kredi alabileceklerdir. Akbank kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, banka hesapları üzerinden internet şifresi alabilecekler ve bu şekilde internet bankacılığı üzerinden kredi kullanmış olacaklardır. Kredi notu ve banka kredi sicili temiz olan herkes,uygun faizlerle bu kredileri hesaplarına atabileceklerdir.

AKBANK SMS KREDİ

Akbank SMS ile kredi almak isteyenler, KREDİ ve boşluk bırakarak 11 haneli TC kimlik numarasını yazarak, bu mesajı 4425 numarasına atması durumunda kredi başvurusu yapacaklardır. Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yaptığınızda, değerlendirme sizin kimlik numaranızdan yapılacak ve yaklaşık 10 dakika içinde, mesaj attığınız cep telefonuna kredi sonucu gelecektir. Bu şekilde ne kadar onay aldığınızı göreceksiniz. Kredi onayı alan kişiler, 50 bin TL kredi almak için en yakın banka şubesine giderek, Bireysel müşteri temsilcisi ile bu onaylanan krediyi kullanabilirler.

Önceki ve Sonraki Haberler