Akbank son gün bugün ve yarın dedi! Nakit isteyenlere hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada, sizler de 34000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve 36 ay vadeli kredi alarak ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yaparak, kredi kullanabilirsiniz.

Akbank son gün bugün ve yarın dedi! Nakit isteyenlere hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Akbank, yapmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi kullanacak olan kişileri 34000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kredi imkanı sağlayacağını açıkladı.

Akbank bireysel müşterileri için yapmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde vereceğini duyurdu. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına, sizlerde katılmak istiyorsanız, bankanın başlatmış olduğu bu kredi kampanyasıyla birlikte 36 ay vadeye kadar işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi 34000 TL'ye kadar sizlerin, ancak bireysel müşteri olmanız durumunda sizlere ödenerek verilmektedir.

Akbank Direkt uygulaması kullanan vatandaşlar ise başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredi alabilmektedirler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara bireysel krediler, internet bankacılığı uygulaması üzerinden, haftasonu olsa bile hesaplarına 7 24 yatırılmaktadır.

SMS atarak veya mobil uygulamayı kullanarak daha şubelere gitmeden işlem yapabileceksiniz.

Akbank üzerinden banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceği bu, Nakit kampanyasında 34000 TL'ye kadar kredi kullanan vatandaşlar, en fazla 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabilecek ve ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabilecek.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterlidir.

Önceki ve Sonraki Haberler