Akbank Son Dakika Haberini Verdi! 0.99 Faizli Nakit Kredi Kampanyası Sunuluyor!

Akbank Son Dakika Haberini Verdi! 0.99 Faizli Nakit Kredi Kampanyası Sunuluyor!

Akbank aracılığıyla 10.000 TL'ye kadar kullanabileceğiniz bu kredilerde, kredi şartlarını sağlayan tüm kişiler uygun faiz oranları ile kredi alabilecekler. 10.000 Türk Lirası 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak bu kredi taksitlerinde gayet uygun 0,99 faiz oranı ile 36 ay vadeli krediyi hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Tüm vatandaşların başvuruları kabul edilecektir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız banka kredi koşullarına uyarak işlemlerinizi gerçekleştirip kredi ödemelerinizi hiçbir problem yaşamadan hızlı bir şekilde alabilir ve 0,99 faizli krediyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Akbank, bu kampanya ile sadece banka müşterilerine sunacak ve daha önce kredi kullanmış, zamanında ödeme yapmış ve kredi notu 1700 ve üzerinde olan her vatandaşın kredisini onaylayarak 0,99 faiz ile birlikte kredi sağlayacaktır.

En Yüksek Kredi Limiti 10.000 Türk Lirası Olarak Belirlendi

10.000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi kapsamında nakit kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını hızlı bir şekilde Akbank üzerinden yapabilmektedir. Akbank'tan 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapan vatandaşlara beş dakikadan kısa sürede yanıt geliyor. Bu kredileri emeklilik hesabınızla birlikte kullanabilir, aynı şekilde Akbank emeklilik hesabınız üzerinden de işlem yapabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Akbank'ın mobil uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması, Akbank 0,99 faiz oranıyla krediye hak kazanan vatandaşların başvurularını kolaylaştırmaktadır. Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak kişilerin Akbank Direkt uygulamasını kullanmaları durumunda kredi ödemeleri ve kredi kullandırımları 0,99 faizli işlemler ve kredi kullananların banka hesapları üzerinden gerçekleştirilecektir. Nakit kredi kullanacak kişiler için Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan başvurularda sonuç bilgisi ve onaylanan tutar 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılmaktadır. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan kullanıcılar, mobil cihazlarından SMS göndererek kredi başvurusunda bulunabilmektedir. 44 25'e bu mesajı TC kimlik numaranız ve kredi numaranız ile birlikte göndererek de işlem yapabilirsiniz.