Akbank SMS kredi servisi numarasını açıkladı: 4425 numarasına mesaj atan 50 bin TL ödeme alacak

4425 numaraya mesaj atarak 50.000 TL'ye kadar kredi onayı alabilirsiniz

Akbank SMS kredi servisi numarasını açıkladı: 4425 numarasına mesaj atan 50 bin TL ödeme alacak

4425 numaraya mesaj atarak 50.000 TL'ye kadar kredi onayı alabilirsiniz. 4425 numaraya gönderdiğiniz mesajdan sonra banka size 50.000 TL'ye kadar değer verecektir. Akbank'ın yürüttüğü bu kampanyada kredi ihtiyacı olan kişiler banka şubelerine gitmeden SMS göndererek kredi alma imkanına sahip oluyor. Akbank, ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine 50 bin TL'ye kadar krediye onay vereceğini resmi internet sitesinde duyurdu. 50.000 TL'ye kadar alacağınız bu krediler 36 ay vadeye sahip olabilir ve 50.000 TL üzeri kadar olan krediler için 24 ay kredi kullanabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapacak kişilerin bankaların belirlediği kredi koşullarına uyması gerekmektedir. Kredi almak istiyorsanız Akbank'ın kredi politikalarını bilmeniz gerekiyor. Akbank, 75 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapacak müşterilerin kredibilitesine ve Banka'nın kredi siciline bakarak kredi sonucu veriyor. Akbank, 75.000 TL'ye kadar kredi vereceği müşterilerinin banka notunun en az 1400 ve üzeri olmasını istiyor.

Banka kredi notu yeterli olan müşterilerin diğer bankalarda kullanmış oldukları kredi ve kredi kartı ürünlerinde de gecikme yaşamamaları gerekmektedir. Emekliler emekli maaşını bu bankadan alıyorsa, daha yüksek limitler bile kredi kullanabiliyor.

4425 kredisine nasıl başvurulur?

4425 sms kredi kampanyasına cep telefonumuzdan mesaj göndererek katılabilirsiniz. 4425 SMS kredi kampanyasına katılmak isteyen müşterilerimiz cep telefonlarının mesajlar bölümüne girerek kredi yazın boşluk bırakın t.c. kimlik yazmaları gerekmektedir. 11 haneli Kimlik numarasını girdikten sonra bu mesajı 4425'a göndermeniz gerekmektedir. Kredi sonucunuz 5 dakika içerisinde size ulaşacaktır ve krediye uygun olanlar en yakın banka şubesine giderek krediden faydalanabilirler.

Akbank üzerinden kredi onayı alan kişiler, kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanarak 36 aya varan faiz oranlarıyla kredi kullanabilecekler. İlk taksitini 3 ay erteleyeceğiniz bu kredileri öğrenmek istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz.