Akbank hesabı olanlar dikkat, 6 gün süreniz kaldı ve başvuru yapmanız gerekiyor

6 gün içinde Akbank, hesabınız üzerinden yapacağınız başvurular ile birlikte banka sizlere uygun faizlerle kredi ödemesi yapmaya devam edecek.

Akbank hesabı olanlar dikkat, 6 gün süreniz kaldı ve başvuru yapmanız gerekiyor

6 gün içinde sizlerde eğer, Akbank müşterisi olmanız durumunda nakit kredi kullanmak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman, Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde kredi işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilir. 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için belirtilen kredi politikalarına uygun olmaları durumunda işlemlere hızlı birşekilde yapılmaktadır. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olarak işlemleri gerçekleştirilmektedir. 50000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler, 6 gün içinde işlem yaparlarsa, diğer kampanyalara nazaran daha düşük faizlerle kredi kullanabilir ve daha çok onay alabilirler.

ANINDA KREDİ

Anında kredi kampanyası adı altında başlatılan, Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilerin banka hesapları olmaları durumunda, Akbank Direkt uygulamaları üzerinden işlem yapacağını söylemek istiyoruz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurularında, sizlere verilecek olan bu kredilerde, ihtiyaç kredisi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesabınıza yatırılarak, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kullandırılır. Cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj atarak de değerlendirmeye girebileceğiniz bu kredi kampanyasında 44 25 numarasına kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak boşluk bıraktıktan sonra kullanmak istediğiniz tutarı da yazıp gönderirseniz kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılır ve nekadar onay aldığınızı görürsünüz.