Akbank hesabı olanlar, Bankaya gitmelerine gerek kalmadan, 50 bin 400 TL ödeme alıyor, 3 gün sürecek

Akbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar bankaya gitmeden 50400 TL'ye kadar ödeme alabiliyor.

Akbank hesabı olanlar, Bankaya gitmelerine gerek kalmadan, 50 bin 400 TL ödeme alıyor, 3 gün sürecek

Akbank, yeni yapmış olduğu kredi kampanyasında 50400 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi vereceğini açıkladı. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması durumunda, Akbank üzerinden yapacakları ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte hemen aynı gün içinde ne kadar onay aldıkları görülüyor.

Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda 50400 TL'ye kadar kullanacakları kredilerde 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilir.

AKBANK DİREKT BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve banka şubelerine gitmeden hesabı olan kişiler, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi kullanabiliyor.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda kredi işlemleri hemen sonuçlanır, onaylanan tutarda hesabınıza yatırırlar kullandırılmaktadır. Kredi işlemlerinizi gerçekleştirmek için Akbank Direkt uygulaması kullanabilmeniz için maaş müşterisi veya bu bankada bir hesabınızın olması, kendi hesabınız üzerinden de bir internet şifresi oluşturmanız gerekiyor.

Akbank Çağrı Merkezi numarası olan 444 25 25 numaralı telefon numarasını arayarak şifre oluşturabilir ve dilerseniz buradan da başvurunuzu gerçekleştirebilir ve sonucunu da buradan öğrenebilirsiniz.

AKBANK SMS KREDİ

Akbank üzerinden yapılan bu kredi kampanyası haricinde cep telefonunuz üzerinden SMS ile yapılacak olan başvurularda da kredi imkanı sağlanacağı açıklandı. Sms ile kredi başvurusu için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp, kullanmak istediğiniz kredi limitini yazarak, 44 25 numarasına mesaj gönderin.

Önceki ve Sonraki Haberler