Akbank hesabı olan kişilere uyarı yapıldı!

Akbank hesabı olan kişilere uyarı bu sabah itibariyle yapıldı ve ay sonuna kadar devam edeceği açıklandı.

Akbank hesabı olan kişilere uyarı yapıldı!

Ocak ayında başlayan nakit kampanyalarından faydalanamayan vatandaşlara şubat ayı içerisinde de nakit ödemeler verileceği duyuruldu. Akbank hesabı olan kişilerin altı çizilerek yapılan bu uyarılardan nakit kredi kullanmak isteyen banka müşterileri artık banka şubelerine gelmeden de internet üzerinden ödemeler alabiliyorlar. Akbank Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru sonrasında nakit ihtiyacı olan bir ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verileceği açıklandı.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu detayları nelerdir?

Akbank üzerinden başlatılan kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olup ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşları uygun faizlerden yararlanabilmeleri için yapılan bu kampanya şubat sonuna kadar devam edecektir. Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak isteyen tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda cep telefonları üzerinden mobil uygulamayı indirerek kendi banka hesapları üzerinden işlem yapabiliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların, on sekiz yaşından büyük olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte ne kadar kredi onay alacaklar hakkında bilgiler yayınlandı. Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, kredi notu en düşük 1400 olması isteniyor.

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunu Akbank Direkt uygulaması üzerinden 7 24 yapabiliyorlar. 7 24, yapılan bu kredi başvurusu haricinde, Akbank şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara da hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri verilmektedir. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin belirtilen politikalar dahilinde ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplara yatırılarak ve kullandırılmaktadır. Akbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler aynı zamanda cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yapabilir.