Akbank-Garanti Bankası-Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank Hesabı Olanlar Dikkat, Bankalar Açıklama Yaptı

Akbank-Garanti Bankası-Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank hesabı olanlar dikkat, bankalardan yeni açıklama geldi, hesabı olanı ilgilendiriyor.

Akbank-Garanti Bankası-Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank Hesabı Olanlar Dikkat, Bankalar Açıklama Yaptı

Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank hesabı üzerinden işlem yapmak isteyenlere yeni duyuru yapıldı. Banka müşterisi olmanız durumunda bu 4 banka üzerinden de istediğiniz zaman başvurunuzu yapacak ve ödeme alabileceksiniz. Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank yaptıkları resmi açıklamada, kendi banka hesabı olan kişilerin ay sonuna kadar yapacakları tüm ihtiyaç kredisi başvurusunda 50 bin TL'ye kadar kredi için bankaya gitmeden, gelir belgesiz ve düşük faizli olarak 36 ay vadeye kadar ödeme alacaklarını açıkladı.

Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank hesabınızın olması durumunda sizlerde başvurunuzu bankaya gitmeden, hemen internet üzerinden yapabileceksiniz. Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank üzerinden başvuru yaparak kredi alacak kişilere, bankalar hızlı ve anında sonuç vermektedir. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler bu 4 banka üzerinden de hemen kredi başvurusu yapabileceklerdir.

Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, banka müşterisi olması durumunda Akbank Direkt uygulamasını kullanabilir. Banka müşterisi olmayanlar ise Akbank resmi internet sitesi üzerinden şubelere gitmeden başvuru yapıyor. Yalnız bu kampanya Akbank tarafından düşük faizli, sadece bankada hesabı olanlara internet üzerinden veriliyor.

Garanti Bankası hesabı olan kişiler, bankanın mobil uygulamasından hemen başvuru yapabilirler. Garanti bankası şubelerinden de kredi almak için sadece kimliğinizle gidebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişiler ise bankaya SMS atabilirler. SMS ile başvuru için Bireysel, TC Kimlik, Aylık Gelir ve Doğum Tarihi yazarak bu mesajı 4411 numarasına atabilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız.

QNB Finansbank üzerinden başvuru yapmak için de TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde hemen kredi başvurusu yapılacak ve ne kadar onay aldığınızı göreceksiniz.

Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank üzerinden yapılan başvurular sadece bireysel müşteriler için verilmektedir. Bu 4 banka ayrıca kredi kullanacak olan kişilere, yüksek limitli borç kapatma kredisi imkanı da sağlamaktadır.