Akbank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank Açıklama Yaptı ve Acil Duyuru Yayımladı! Son Dakika

Akbank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank Yeni başlattıkları kredi kampanyasını açıkladı ve acil duyuru olarak vatandaşlara ödemeler yapacağını duyurdu.

Akbank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank Açıklama Yaptı ve Acil Duyuru Yayımladı! Son Dakika

Akbank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Bankalar tarafından yapılan bu açıklamada, bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 3 BankA üzerinden de kredi başvurusu yapabilir ve onay alabilir. 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu ihtiyaç kredisi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte kredilerini kullanacak olan vatandaşlara, Akbank Garanti Bankası ve Finansbank tarafından ihtiyaç kredisi alabilmektedirler.

Akbank kredi başvurusu...

Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada 50000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlarken, daha önce kredi kullanmayıp yüksek limitli kredi kullanacak olan vatandaşlara destek olacak. Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, İhtiyaç Kredisi ödemelerinizi hızlı bir şekilde hemen hesaplarınıza yatırabilirsiniz Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, 36 ay vadeli kredi kullanmanız mümkün olacak.

Garanti Bankası kredi başvurusu...

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden, Garanti Mobil uygulamasına giriş yapabilir, buradan, isterlerse banka müşterisi olup, kredi başvurusu yapabilir, banka müşterisi olması durumunda da mobil uygulamadan ihtiyaç kredisi kullanabilir. Garanti Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması isteniyor.

QNB Finansbank kredi başvurusu...

QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmeden oturdukları yerden cep telefonlarını eline alarak, TC kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj göndermeleri halinde kredi alabilmektedir.