AKBANK emekliye 10.000 TL üzerinde ödeme yapacak

Akbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 10000 TL üzerinde nakit kredi ödemesi alabileceğiniz bir kredi paketi açıklandı.

AKBANK emekliye 10.000 TL üzerinde ödeme yapacak

Akbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 10000 TL üzerinde nakit kredi ödemesi alabileceğiniz bir kredi paketi açıklandı. Akbank, emekli maaş alan vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu kampanyada 10000 TL üzerinde kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme verecek. Nakit kredi olarak kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalarda 10000 TL üzerinde nakit kredi kullanacak olan kişilerin maaş müşterileri olmaları, banka tarafından istenmektedir.

Emekli maaş almış olduğunuz banka Akbank ise başvurunuzu yaparak bu bankadan istediğiniz zaman kredi ödemesi alabiliyorsunuz ve Akbank müşterisi olan tüm emekliler, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit kredi kullanabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılarak, dilediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz.

Emekli maaşını Akbank üzerinden alan vatandaşlar, aynı zamanda cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yapabiliyor. Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz halinde kredi başvurunuzu yapmış olursunuz. Akbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kredilerde 5 dakika içerisinde kredi sonucunuz hemen alabilecek onaylanan bu krediler hesaplarımıza yatıra bileceksiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler