Akbank duyurdu! Banka müşterisi olan kişiler için 30.000 TL ödeme başladı

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada 30000 TL kadar ödeme alabileceğiniz bir duyuru paylaşıldı.

Akbank duyurdu! Banka müşterisi olan kişiler için 30.000 TL ödeme başladı

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşların 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilecekleri yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

30000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlara bireysel ihtiyaç kredisi adı altında kredi imkanı sağlayacak olan Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada uygun faiz oranları ile birlikte vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini kredi notuna göre ve banka politikalarına göre, ödeyecektir.

Akbank üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşların banka müşterisi olması durumunda işlemler hızlı bir şekilde yapılır ve kredi ödemeleri hesaplarına yatırılmaktadır. Bireysel ihtiyaç kredisi olarak başvuru yapmak istiyorsanız sizlerde, Akbank'ın başlatmış olduğu bu kampanya katılarak, hızlı bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak da işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Sms ile ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsunuz, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar, 44 25 numarasına Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı göndermesi gerekiyor. Akbank hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz bir diğer kampanya ise Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan kredi başvurularıdır.

Önceki ve Sonraki Haberler