Akbank duyurdu: Akbank SMS ile kredi kampanyasında 75000 TL ödeyecek

Akbank cep telefonları üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 75000 TL nakit kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Akbank duyurdu: Akbank SMS ile kredi kampanyasında 75000 TL ödeyecek

Akbank cep telefonları üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 75000 TL nakit kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Akbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faizlerle kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlara SMS atarak, artık yüksek limitli kredi ödemeleri verilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru yapmak istiyorsanız, Akbank üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu...

Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemeli ihtiyaç kredisi verilecek. Kredi başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması yardımcı olacak ve bu kişilere, masrafsız kredi ödemesi sergileyecek.

Kampanya SMS ile ihtiyaç kredisi olarak verilmektedir ve bu sebeple cep telefonunuz üzerinden atacağınız SMS ile nasıl kredi onaylanacağını şimdi söyleyelim. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik, yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin.

44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında hızlı bir şekilde değerlendirme yapılır ve sizleri ne kadar kredi onayı verildiği hakkında bilgiler SMS ile gönderilmektedir. Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanya en düşük faiz oranlarından yararlandırılacak kredi puanı yüksek olan vatandaşlara daha yüksek limitlerde onay verilecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler