Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası, Düşük Faizli Kredi Kampanyası 100.000 TL Vereceğini Açıkladı

3 banka üzerinden de düşük faiz oranları ile birlikte 100000 TL 24 ay vadeli nakit kredi alabileceksiniz.

Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası, Düşük Faizli Kredi Kampanyası 100.000 TL Vereceğini Açıkladı

Akbank Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden 100000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara müjdeli haber verildi. Akbank Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlara 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemeleri verilecek ve onaylanan krediler, aynı gün içinde kullandırılacak. Özellikle banka borcu olan vatandaşların bankalardaki borç kapatma kredileri, kampanyalarına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilecektir. Akbank Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, banka şubeleri üzerinden işlemlerinizi 7 24 yapabilirsiniz.

Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlem yapabilmektedir. Akbank, hesabınız üzerinden direkt uygulama şifresi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilir, hesabınıza 100000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz.

Denizbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan vatandaşlara cep telefonları üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredim TC kimlik doğum tarihi yazarak, 32 80 numarasına gönderin.

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya bu bankada hesabı olan vatandaşlar, Garanti Mobil uygulamasını kullanarak kredi başvurusu yapabilir ve 100000 TL kredi alabilmektedir. 100000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara, Garanti Bankası, 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. Garanti Bankası yüz bin TL ye kadar almış olduğunuz kredilerde sizlere belirli şartlara uygun olmanız durumunda kredi ödemesini hesaba yatırmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler