Akbank cebinde bankamatik kartı olanlar için verecek! 100.000 TL ödeme almak için son şans kaldı!

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruyla birlikte 100000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı.

Akbank cebinde bankamatik kartı olanlar için verecek! 100.000 TL ödeme almak için son şans kaldı!

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli 24 ay vadeli kredi verecek. 100 bin TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin kimlik numaraları üzerinden kredi notu sorgulaması yapılacak, onaylanan krediler banka şubelerine gitmeden de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden vatandaşların hesaplarına yatırılacaktır. Akbank, kendi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde verecek, onaylanan bu krediler, hesaplara yatıracaktır.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu detayları nelerdir?

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere, Akbank, yapmış olduğu kampanya ile birlikte hemen aynı gün içinde kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurup şartlarına uygun olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yapabilir. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda uygun faizlerde kredi ödemeleri verileceği duyuruldu.

En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde, Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi sonucu cep telefonlarına gelmeyen vatandaşlar, 444 25 25 numaralı çağrı merkezi numarasını arayarak işlem yapabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler