Akbank bugün başlattığı kampanyada, Cebinde kartı olanlara 75000 TL ödeme verecek!

Akbank, şubat ayı için başlatmış olduğu kredi kampanyasını duyurdu ve kendi banka müşterilerine, belgesiz 75000 TL ödeme vereceğini açıkladı.

Akbank bugün başlattığı kampanyada, Cebinde kartı olanlara 75000 TL ödeme verecek!

Akbank tarafından başlatılan yeni kampanyada bireysel tüketici kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri banka müşterisi olması durumunda hesaplarına aynı gün içinde Akbank Direkt uygulaması üzerinden verileceği açıklandı. 75000 TL'ye kadar 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması durumunda kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde Akbank tarafından hesaplara yapılmaktadır.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerine hemen aynı gün içinde vermektedir. Akbank kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte işlemler yaparken, kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 75000 TL'ye kadar hemen ödeme vermektedir.

Akbank, cebinde kartı olan vatandaşlara kredi başvurusu nasıl yaptırıyor?

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, cebinizde, Akbank kredi kartı veya bankamatik kartı bulunması durumunda banka müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 numarasını arayarak, internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekiyor. Akbank internet bankacılığı şifresi oluşturduktan sonra cep telefonunuza veya tabletinize indirmiş olduğunuz, Akbank Direkt uygulaması üzerinden giriş yapabilir ve buradan direk kredi seçeneğini seçebilirsiniz.

Banka kredi notu: 1400 ve üzerinde olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi olarak hızlı bir şekilde sizlere ödeme vermektedir. 36 ay vadeli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşların uygun faizlerle işlemleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz ve onay alacağınız kampanyalara katılarak, hemen aynı gün içinde ödeme alabilirsiniz.