Akbank bugün başlattı! Akbank hesabı olanlara 70.000 TL nakit ödemesi yapılıyor

Akbank hesabınızın olması durumunda, sizler de 70000 TL'ye kadar nakit ihtiyacınız ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Akbank bugün başlattı! Akbank hesabı olanlara 70.000 TL nakit ödemesi yapılıyor

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan bu kampanyalara katılacak olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri vereceğini, kendi resmi internet sitesi üzerinden açıkladı ve başvurularını almaya başladı.

Akbank 70000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirecek ve onaylanan tutar hesaplara yatırarak kullandıracaktır. Akbank 70000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin kredi notu 1400 üzerinde olması isteniyor.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi 36 ay vadeli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, banka şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilirler ve bu kredi ödemelerini hemen aynı gün içinde hesaplara yatırarak kullanabilmektedirler.

Sms ile başvuru yaparak, kredi almak istiyorsanız, Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların cep telefonları üzerinden, atacakları mesajlar ile birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirildi. Sms ile kredi başvurusu yapılacak olan kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek buraya kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaktır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra onay almanız halinde ihtiyaç kredisi ödemeleri, sizlerin hesaplarına hızlı bir şekilde yatırılmaktadır.