Akbank bankamatik kartınız üzerinden “Şubat Kampanyası” yaptı ve 50 bin TL ödüyor!

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanya ile birlikte Şubat kampanyası başladı.

Akbank bankamatik kartınız üzerinden “Şubat Kampanyası” yaptı ve 50 bin TL ödüyor!

Akbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara şubat Kampanyası adı altında belirli şartlara uygun olarak kredi ödemeleri vereceğini duyurdu. Akbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olarak işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kampanyaya katılabilmeleri için banka müşterisi olması gerekiyor. En düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara, Akbank uygun faizlerle kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

AKBANK YENİ KAMPANYASINI DUYURDU

50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlar, 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturarak, Akbank üzerinden kredi başvurusu yapabiliyor, banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi için işlem yapabiliyor.

Acil ihtiyacı olan tüm vatandaşlara, Akbank üzerinden kredi başvurularını hesaplar üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte hemen yapabilmektedir. Sms ilede başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyada, kolay bir şekilde şubelere gitmeden işlem yapacak olan vatandaşlara Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi kullanabilir.

Akbank, SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaramızı yazdıktan sonra bankaya kayıtlı olan cep telefonları numarası üzerinden 44 25 numarasına mesaj gönderin. Bu şekilde yapılacak olan başvurulardaki ihtiyaç kredisi ödemeleri hızlı bir şekilde sizlere verilmektedir.