Akbank banka hesabı olanlar dikkat, son gün!

Akbank banka hesabı olan vatandaşlar için bugün son uyarı yapılacak.

Akbank banka hesabı olanlar dikkat, son gün!

Başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için Akbank üzerinden uygun faizlerle kredi ödemeleri için son gün olarak duyuruldu. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşların kredi ödemeleri uygun faiz oranlarıyla birlikte hızlı bir şekilde bilinecek bu onaylanan kredilerde hesaplarınızı yatırılarak, Akbank Direkt uygulaması aracılığı ile birlikte sizleri hafta sonu olsa bile sunulacaktır.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi, sizler hızlı bir şekilde ödeniyor. Kredi notu uygun olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa ve bu bankada hesapları varsa hemen Akbank Direkt uygulamasına girerek, 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredilerini kendi hesaplarına yatırarak kullanabiliyorlar.

50000 TL'ye kadar ödeme verilecek...

Akbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında 50000 TL'ye kadar ödeme alabiliyorsunuz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda, ihtiyaç kredisini kullanacak olan vatandaşların hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştiriliyor. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara başvuru yapmaları halinde ödemeler verilecek ve 50000 TL kadar uygun faizlerle hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmalarına da olanak sağlanacak.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler aynı zamanda cep telefonları üzerinden mesaj atarak da başvuru yapabilir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj gönderin. Cep telefonunuz üzerinden bu şekilde yapılacak olan mesajlarda, kredi onayı alan vatandaşlarda, Akbank Direkt uygulamasına girerek, onaylı tutarı görebilir ve hesabına, yatırabilir.