Akbank banka hesabı olanlar dikkat, Bankadan hemen ödemeli 20.000 TL verilmeye devam ediyor

Akbank, üzerinde banka hesabı olan vatandaşlar, bankadan hemen ödemeli 20000 tl kadar hızlı birşekilde kredi kullanabiliyor.

Akbank banka hesabı olanlar dikkat, Bankadan hemen ödemeli 20.000 TL verilmeye devam ediyor

Akbank, üzerinde banka hesabı olan vatandaşlar, bankadan hemen ödemeli 20000 tl kadar hızlı birşekilde kredi kullanabiliyor. Banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz kredi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde yapılmaktadır.

Akbank kredi başvurusunda bulunacak olan tüketici kredisi çekecek olan tüm bireysel müşterilerin başvuru şartlarına uygun olmalarının başında banka kredi puanı geliyor ve banka kredi puanım 1400 ve üzerinde olan herkes başvuru yapabiliyor. Bireysel müşteri olmanız durumunda kredi ve kredi kartı ödemeleriniz düzenliyse bankadan istediğiniz zaman SMS ilede başvurunuzu gerçekleştirerek, nekadar onay alabileceğinizi görebilir, banka hesabınızın olması durumunda da şubelere gitmeden kredi kullanabilirsiniz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Akbank üzerinden yapacakları başvurularda kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirler. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında başvuru yaparak onay alacak olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacını, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak kullanabilir.

Banka müşterisi olmanız durumunda, Akbank Direkt uygulamasına girerek ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz ve kredi kullanabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan tüm başvurular 7 24, değerlendirilir ve sizleri hızlı bir şekilde kredi olarak hesabınıza yatırılarak kullandırılmaktadır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar, belirtilen politikalara uygun olarak kredi ödemelerini gerçekleştirmektedirler.

Önceki ve Sonraki Haberler