Akbank banka hesabı olan kişilere uyarı verdi, Bugünden sonra 6 gün sayacaksınız ve işlem yapmanız gerek

Akbank banka hesabı olan vatandaşlara uyarı verdi ve nakit ihtiyacı olan kişileri 6 gün içinde destek vereceğini açıkladı.

Akbank banka hesabı olan kişilere uyarı verdi, Bugünden sonra 6 gün sayacaksınız ve işlem yapmanız gerek

Akbank banka hesabı olan vatandaşlara uyarı verdi ve nakit ihtiyacı olan kişileri 6 gün içinde destek vereceğini açıkladı. Akbank, yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte gündemde durmaya devam ederken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm bireysel müşterilere tekrardan bir duyuru yaptı ve 6 gün içinde başvuru yapmaları durumunda kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Akbank banka hesabınızın olması durumunda güncel faiz oranlarından yararlanarak te kredi işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde verilecek olan bu kredilerden yararlanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda, ödemelerini hızlı bir şekilde hesaplara yatırarak yapmaktadır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvuru yapabilirsiniz. Akbank kredi başvurusunu gerçekleştirerek, onay alacak olan tüm vatandaşlar, aynı zamanda cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi başvurusu yapabiliyor.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

6 gün içinde düşük faizlerle kredi kullanacak olan banka müşterileri, Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlem yapabildikleri gibi cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yapabilir. Akbank, resmi internet sitesine giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak da ön başvurunuzu gerçekleştirebilir, kredi onayı alıp almadığınızı görebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler